Güncel Hizmetlerimiz

Dağ Evleri

Aras Mimarlık; Dağ evleri köylerde,tarlalarda,kafa dinleyebileceğinizi ve işlerinizi halledebileceğinizi düşündüğünüz her alanda doğa ile iç içe kalmanızı sağlayacak olan dayanıklı ağaçlar tarafından tasarlanan kışlık ve yazlık olarak kullanılan evlerdir.Aras mimarlık olarak siz değerli müşterilerimize istediğiniz tasarımda,ölçüde ve dizayn da en iyi şekilde tasarlıyor ve teslim ediyoruz.

Bungalow Evleri

Aras Mimarlık; Bungalow evleri tatil ve kafa dinlemek için birebir alan diyebiliriz.Arkadaşlarınız ile gidebileceğiniz ve birlikte eğlenebileceğiniz bir alandan oluşur.Bungalow evleri gerek tasarım gerek iç dizayn olarak köy evini andırır.Günümüzün birçok tatil bölgelerinde yer alan bungalow evlerini aras mimarlık olarak hem tamiratını hemde sıfır tasarım ve yapım olarak sizlere sunuyoruz.

Ahşap Evler

Aras Mimarlık; Siz değerli müşterilerimize kendinizi daha iyi hissedeceğiniz ahşap evler tasarlıyoruz.İstediğiniz herhangi bir dağ bölgesine yazlık ve kışlık olarak kullanabileceğini şekilde tasarlıyor ve teslim ediyoruz. Huzur ve mutluluk sunan ve daha rahat nefes almanızı sağlayan ahşap evler günümüzde birçok yazlık ve tatil yerlerinde tercih edilmekte.

Mimarlık Hizmetleri

Aras Mimarlık ; Aras mimarlık olarak siz değerli müşterilerimize mimarlık hizmetinde ahşap mimarlık,ahşap dekor gibi işlemlerde uygulamaktayız.Günümüzün birçok alanında kullanılan ve tasarımda oldukça bir bütünlük sağlayan ahşap mimarlık alanında da hizmet vermekteyiz.

Client's Love Testimonials

Client's Trusted Client's